Order Picker - zestaw słuchawkowy

Kategoria

Komisjoner , Magazyn

Lokalizacja

Nijkerk , Holandia

Opis stanowiska:

  • Zbieranie zamówień za pomocą systemu słuchawkowego.
  • Kompletowanie zamówień dla określonego klienta.
  • Sprawdzanie i przygotowanie towarów do odbioru przez klienta.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Prawo jazdy kat. B mile widziane.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane (dla osób bez doświadczenia oferujemy przeszkolenie).

Oferujemy:

  • Umowa zawarta na warunkach holenderskich.
  • Wypłata wpływająca co tydzień na konto.
  • Do stawki 9,97 dodatek w wysokości 10,81% stawki podstawowej co daje 10,78 euro/h.
  • Możliwość podwyżki na 13,14 euro/h, po przepracowaniu roku.
  • Dodatki zmianowe i za pracę w weekend.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Transport do pracy na terenie Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opieka polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.