ORDER PICKER - ZBIERANIE ZAMóWIEŃ Z MROŻONKAMI (ATRAKCYJNA STAWKA)

Kategoria

Komisjoner , Magazyn

Lokalizacja

Hoogeveen , Anglia

Praca w Holandii dla jednego z naszych  klientów z branży logistycznej w miejscowości Hoogeveen. Poszukujemy pracowników na stanowisko magazyniera- komisjonera. Firma zajmuje się kompleksową dostawą świeżych produktów oraz dostarczaniem żywności i napoi do placówek służby zdrowia i szpitali w całej Holandii. Jest to praca na samodzielnym stanowisku, która odbywa się systemie jednozmianowym.

Opis stanowiska:

  • kompletowanie zamówień za pomocą listy, instrukcje udzielane są w języku angielskim
  • rozładunek i załadunek
  • odbieranie gotowych zamówień
  • etykietowanie zamowień

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 11,97€ brutto/h + dodatek za chłód 0,23€ = 12,20 € brutto + ekwiwalent za pranie odzieży: 0,46 € na dzień
  • - dodatek urlopowy (Vakantiegeld): 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
  • - rezerwy na poczet dni urlopu (Vakantiedagen): 10,92% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych (co daje dodatkowe 2,28 € do każdej godziny podstawowej) = 14,25 € brutto
  • bezpłatne  przerwy ( czas pracy 9 h)
  • stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
  • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • brak stawek wiekowych
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Wymagania:

  • świadomość pracy w niskich temperaturach (  od 0 do 5°C albo do - 22°C )
  • język angielski w stopniu komunikatywnym / dobrym
  • odpowiedzialność oraz elastyczność
  • dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań
Aplikuj teraz E&A to międzynarodowa agencja zatrudnienia z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie pośrednictwa pracy. Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Holandii? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu!