ORDER PICKER - ZBIERANIE ZAMóWIEŃ W FIRMIE PRODUKUJĄCEJ CIASTA DO PIZZY

Kategoria

Komisjoner , Magazyn

Lokalizacja

Amstelveen , Holandia

Praca w Holandii u jednego z naszych klientów na stanowisku order picker w miejscowości Amstelveen. Firma specjalizuje się  w produkcji ciasta do pizzy. Na dziale zbierania zamówień maksymalna temperatura to +4 stopnie. System pracy dwuzmianowy od poniedziału do piątku w godz. 9:00 do 17:30 oraz 22:00 do 6:00.

Opis stanowiska:

  • zbieranie zamówień za pomocą skanera
  • kontrola zgodności zamówień
  • dbanie o porządek na magazynie

Oferujemy:

  • wynagrodzenie godzinowe w euro wypłacane co tydzień, stawka podstawowa z dodatkiem wakacyjnym oraz urlopowym: 14,85€ brutto/h (12,46€ brutto/h + 2,39€ brutto/h)
  • stawka podstawowa: 12,46€ brutto/h
  • atrakcyjne dodatki zmianowe:
  1. za pracę w nocy (od 24:00 do 6:00): +40% (łącznie 17,44€ brutto/h).
  2. za pracę w weekendy i święta: +50% (łącznie 18,69€ brutto/h).
  3. Bonus tygodniowy w wysokości 30 € za przepracowanie min. dwóch dni na mroźni.
  • dodatek urlopowy (Vakantiegeld): 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
  • rezerwy na poczet dni urlopu (Vakantiedagen): 10,87% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
  • Z tego tytułu łącznie do godzin podstawowych otrzymasz 2,20€ brutto/h.
  • stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
  • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
  • rozliczenia podatkowe, dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Wymagania:

  • dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
Aplikuj teraz E&A to międzynarodowa agencja zatrudnienia z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie pośrednictwa pracy. Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Holandii? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu!