Order picker w magazynie z ubraniami

Kategoria

Komisjoner , Magazyn

Lokalizacja

Oirschot , Holandia

Opis stanowiska:

  • Zbieranie zamówień - artykułów odzieżowych i obuwia.
  • Zamówienia zbierane są przy pomocy skanera ręcznego i wózka EPT.
  • Przygotowywanie zebranych zamówień do wysyłki.
  • Praca w GXO obejmuje również obsługę komputera - wczytywanie i aktualizacja zamówień.
  • Kontrola stanu towaru na każdym etapie komplementacji zamówienia.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na wózku EPT.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. podstawowym.
  • Prawo jazdy mile widziane.

Oferujemy:

  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto.
  • Liczne dodatki zmianowe.
  • Praca magazynowa w optymalnej temperaturze.
  • Możliwość podjęcia pracy w parach.
  • Przy dłuższej współpracy możliwość awansu.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF.
  • Transportu z Polski do Holandii.
  • Ubezpieczenie.
  • Opiekę polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.