Order picker

Kategoria

Komisjoner , Magazyn

Lokalizacja

Belgia , Anglia

ABC Work to firma z 10 letnim doswiadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.
Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Order picker

Belgia

Opis stanowiska:

  • Magazyn z mrożoną żywnością
  • Zbieranie zamówień za pomocą skanera
  • Jazda wózkiem widłowym
  • Praca w mroźni przy temperaturze   -25℃

Wymagania:

  • Doświadczenie jako order picker
  • Komunikatywna znajomość angielskiego
  • Doświadczenie jako operator wózka widłowego
  • Chęć do podjęcia długiej współpracy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 15,45€ brutto/h + dodatki za pracę zmianową oraz dodatek za pracę w mroźni
  • Vouchery na jedzenie 8€ dziennie
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • Składki zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata,
  • Praca od zaraz

skontaktuj się z nami pod numerem +48 570 221 444