Order Picker

Kategoria

Komisjoner , Magazyn

Lokalizacja

Best , Holandia

Miejsce pracy: Best (Holandia)
Numer referencyjny: OP/praca-za-granica.net
Wymiar pracy: Pełny etat

Opis stanowiska:

Do Twoich obowiązków będzie należało ręczne zbieranie zamówień profili aluminiowych - często długich belek, czasem parami, badz przy użyciu ręcznego wózka paletowego oraz przygotowywanie produktów do wysyłki.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku
  • motywacja do pracy oraz sprawność fizyczna
  • porozumiewanie się w języku angielskim bądź holenderskim

OFERUJEMY:

  • pracę na długi  okres czasu
  • 37,5 godzin tygodniowo
  • jednozmianowy system pracy (godziny pracy 08:00 - 16:45)
  • stawkę 10,82 euro brutto na godzinę
  • przyjazną atmosferę pracy

Jesteś zainteresowany?

Prześlij swoje CV za pomocą przycisku 'Aplikuj teraz'

lub zadzwoń, aby uzyskać więcej informacji pod numerem telefonu : +31732200421.

Zapraszamy również na naszą stronę internetową: https://dutchcareers.com/job-listing/

oraz profil na Facebook: Dutch Careers.