OPERATOR/PROGRAMISTA MASZYN CNC (Tokarki i Frezarki) - niewymagana znajomosc jezyka

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Hagen , Niemcy

Agencja pracy LUPA PERSONAL jest niemiecką firmą z polskimi korzeniami, działającą na niemieckim rynku od wielu lat.  Oferujemy zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę dla kandydatów z terenu UE
Nasze motto : "Sukces firmy zależy od jego pracowników" - zostań jednym z nich!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

- programowanie, konfigurowanie i obsługa maszyn: DECKEL MAHO MC 50 z oprogramowaniem Philips, Tongtai TNL - 100 AL2 z oprogramowaniem Fanuc iO TC,
Gildemeister NEF 560/400 z oprogramowaniem Fanuc Mate TS, Gildemeister NEF 600/400 z oprogramowaniem Sinumeric 840 D Powerline Shop Turn i Weisser Vertor 30-1 CNC z oprogramowaniem Siemens 840 C, CHIRON F16 z oprogramowaniem Sinumeric System 3
- seryjna obróbka odlewów i narzędzi
- stawka: 13,00 E brutto/godzine + 40,00 E netto diety dziennej

Wymagania:

- doświadczenie zawodowe
- własny samochód na wyjazd
- niewymagana znajomosc jezyka
- mozliwosc nadgodzin

Oferujemy:

- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony, zawartą przed wyjazdem
- ubezpieczenie oraz składki zdrowotne i emerytalne odprowadzane na terenie Niemiec
- zakwaterowanie, pokój jednoosobowy
- opiekę polskojęzycznego koordynatora
- możliwość pracy w godzinach dodatkowych oraz godzinach nocnych płatnych od +25%
- płatny urlop w wymiarze 25 dni w roku
- dodatek urlopowy i świąteczny  (od 180 euro po przepracowaniu 6 m-cy)
- płatne dni ustawowo wolne od pracy
- premię za polecenie nowych pracowników
- odzież ochronną
- dostęp do mobilnej aplikacji  pracowniczej

cv

e-mail, telefon