Operator/Programista CNC - Monachium

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Niemcy

Be4work GmbH jest dynamicznie rozwijającą się niemiecka firmą .Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie osób oraz firm korzystających z naszych usług.

Miejsce pracy: Niemcy (Monachium)
Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Operator/Programista CNC

Zadania:

  • Produkcja pojedynczych elementów i małych serii do 10 elementów głównie Aluminium i Stal
  • Wymiana narzędzi w maszynach marki Mazak, DMG
  • Systemy: Siemens840D, Heidenhein, TNC 426-530

Wymagania:

  • Język niemiecki na poziomie A2-B1
  • Doświadczenie jako operator/programista
  • Gotowość do podjęcia pracy na długi okres czasu

Oferujemy:

  • Niemiecka umowę na czas nieokreślony (możliwe przez nasza agencje - z zakwaterowaniem lub bezpośrednio w firmie - zakwaterowanie na wlasna rękę)
  • Długotrwałą perspektywę współpracy
  • Możliwość rozwoju, szkoleń
  • Atrakcyjne i punktualne wynagrodzenie