Operator wózka widłowego przedniego

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Tilburg , Holandia

Opis stanowiska:

  • Obsługa wózków widłowych przednich.
  • Rozładunek i załadunek ciężarówek.
  • Uzupełnianie pustych lokacji w magazynie.
  • Przewożenie palet z towarem.
  • Wykonywanie zadań zgodnie z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa.
  • Inne prace magazynowe

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe.
  • Doświadczenie jako operator wózka widłowego.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu.
  • Prawo jazdy kat.B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stawka 11,96 - 14,98 euro/h uzależniona od doświadczenia.
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Dodatki w przypadku pracy zmianowej.
  • Atrakcyjny system bonusowy.
  • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Transport do pracy na terenie Holandii.
  • Ubezpieczenie.
  • Opiekę polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.
  • Możliwość długoterminowej współpracy!