OPERATOR WóZKA WIDŁOWEGO (CIEPŁA HALA)

Stawka

12.51
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Roermond , Wessem , Holandia

Praca w centrum dystrybucyjnym obsługującym popularną markę odzieżową Reebok w miejscowości Wessem/Roermond z możliwością wyjazdu w parze lub grupie. Pracodawca ofertuje atrakcyjne wynagrodzenie oraz wysokie dodatki za pracę w systemie zmianowym.

Opis stanowiska:

Obsługa wózków wysokiego składowania (OPT) - doświadczenie ani uprawnienia nie są wymagane, na miejscu będzie zorganizowany odpowiedni kurs.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe w euro wypłacane co tydzień, stawka podstawowa z dodatkiem urlopowym oraz rezerwami na poczet dni urlopu: 14,91 €/h brutto (12,51 €/h brutto + 2,4 €/h brutto)
  • stawka podstawowa 12,51 €/h brutto
  • dodatki za pracę zmianową od pn do pt - od 19:00 do 21:00 25% (15,63 €/h brutto), od 21:00 do 00:00 35% (16,88 €/h brutto)
  • dodatki za pracę w sobotę 50% (18,76 €/h brutto)
  • bezpłatny transport do i z pracy
  • dodatek dla kierowcy €2,50 za dzień, max. €12,50/tydzień
  • możliwość pracy w weekendy oraz w godzinach nadliczbowych
  • sprawne załatwienie formalności związanych z wyjazdem również online
  • umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich oraz dostęp do platformy internetowej gdzie znajdziesz przejrzyste cotygodniowe zestawienia przepracowanych godzin i kosztów, kontrakty, jaarograaf
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • motywacja do pracy

Aplikuj teraz E&A to międzynarodowa agencja zatrudnienia z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie pośrednictwa pracy. Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Holandii? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu!