Operator Programista CNC Austria

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Austria

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Austrii

Miejsce pracy: Austria

Numer referencyjny: Operator Programista CNC Austria/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Obsługa frezarek CNC z systemem sterowania Heidenhain
Produkcja części precyzyjnych w produkcji małoseryjnej
Wdrażanie korekt programu
usuwanie usterek maszyn
Praca zgodnie z rysunkiem technicznym
kontrola jakości

Wymagania:

doświadczenie
umiejętności programowania
 komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

austriacka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
 od 2575 Euro do 2818 Euro netto - na rękę
zakwaterowanie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po niemiecku na adres mailowy