Operator Maszyn przy produkcji elementów z betonu w Niemczech

Lokalizacja

Niemcy

Miejsce pracy: Niemcy

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

lokalizacja: okolice Bambergu (Bawaria)

Obowiązki:

  • obsługa maszyn przy przy produkcji elementów z betonu typu kostka brukowa, płyty betonowe itp.
  • przygotowywanie maszyny na potrzeby produkcji danego elementu
  • nadzór i kontrola jakości gotowych elementów
  • Naprawa i konserwacja uszkodzonych elementów

Wymagania wobec kandydata:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • samochód na wyjazd
  • doświadczenie w budownictwie lub w przemyśle kamieniarskim
  • zdolności manualne
  • gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • Stawkę 2700 Euro netto miesięcznie
  • Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w pełni wyposażonych
  • Niemiecką umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie

Wymagane:

  • CV