Operator maszyn CNC, Niemcy

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Niemcy

Perconi GmbH jest dynamicznie rozwijającą się niemiecka firmą - agencją pośrednictwa pracy
z siedzibą w Meiningen. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy
u pracodawców w Niemczech w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki.

Kandydatom zgłaszającym się do nas oferujemy fachową pomoc, wsparcie i doradztwo przed oraz po podjęciu współpracy. Naszym celem jest zadowolenie naszych klientów, zarówno pracowników, jak i pracodawców.

Chętnie nawiążemy współprace z ludźmi stawiającymi na rozwój.

Miejsce pracy: Brandenburg lub Mecklenburg Vorpommern (Niemcy)
Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn CNC
  • Sterowniki SIMENS, FANUC, HEIDENHAIN
  • Wykonywanie pomiarów
  • Dbałość o stanowisko pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne kierunkowe lub pokrewne
  • Doświadczenie minimum 2 lata
  • Gotowość do pracy w systemie 4 zmianowym (możliwość wypracowania dużej ilości godzin!)
  • Komunikacja w j. Niemieckim poziom A2
  • Auto na wyjazd

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o prace
  • Wynagrodzenie do 15 dnia miesiąca
  • Zarobki w zakresie 2900€ do 3200€ netto w zależności od poszczególnych godzin oraz dodatków.
  • Konto czasu 35 godzin
  • koordynator w jezyku polskim
  • zapewniamy zakwaterowanie
  • Dodatki świąteczne i urlopowe
  • Dodatki do odzieży roboczej
  • możliwość zaliczek po pierwszym przepracowanym tygodniu