Operator lasera

Stawka

13.50 - 15.50
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Ulft , Holandia

Opis stanowiska pracy

Jako operator lasera zajmujesz się ustawianiem, zagnieżdżaniem, wywoływaniem części i wprowadzaniem poprawek w laserze wykrawającym Amada.

Kim jesteś?

Wymagania do pracy:

  • Minimalny poziom MBO lub praktyczne doświadczenie techniczne;
  • Znajomość Amady jest zaletą;
  • Najlepiej znać pakiet CAM Radan;
  • Dobra znajomość języka niderlandzkiego i/lub niemieckiego;
  • Chęć pracy na dwie zmiany;
  • Jesteś chętny do nauki i masz oko na jakość.

Co oferujemy?

Oferujemy wynagrodzenie zgodne z Zakładowym Układem Zbiorowym Pracy dla Metalu i Techniki.

Będziesz pracować w systemie dwuzmianowym:

  • wczesna zmiana od 05:45 do 14:15
  • późna zmiana od 14:45 do 23:15

Daje to premię w wysokości 14% do pensji. Jest to pozycja strukturalna mająca na celu stałe zatrudnienie.

O nas

Ulamo Metaal BV to działająca na arenie międzynarodowej firma działająca w branży komponentów dla przemysłu chłodnicy, zatrudniająca w sumie około 200 pracowników.

Jako operator lasera wykrawającego w Uilamo pracujesz w dziale Metal Rough. Dział ten składa się obecnie z 80 współpracowników, z których każdy ma własne specjalizacje i umiejętności. Dział koncentruje się na rozwoju ludzi, a wynik na jakości i czasie dostawy. Utworzono organizację lean, w której proces jest stale ulepszany poprzez aktywne proszenie o wkład pracowników technicznych i kolegów z biura. Ta współpraca owocuje obsługiwanymi poziomami automatyzacji, co oznacza, że ​​firma jest technicznie w czołówce. Linie produkcyjne są w pełni lub częściowo zautomatyzowane przez nasz serwis techniczny, sterowanie i mechanika łączą się i zapewniają szybkie jakościowo wiarygodne wyniki.

Więcej informacji

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Mirandą. Możesz się ze mną skontaktować pod numerem: 0651673522.