Operator koparkoładowarki PODSTAWY języka DARMOWA kwatera WYSOKA dieta w Niemczech

Lokalizacja

Anglia

ABC Work to firma z wieloletnim dowiadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już setkom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.
Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Operator koparkoładowarki

Roßbach (Niemcy)

Opis stanowiska:

  • Obsługa koparkoładowarki
  • Praca w dynamicznej firmie
  • Zgrany zespół pracowników

Wymagania:

  • Doświadczenie w zawodzie
  • Język niemiecki min. A1
  • Prawo jazdy oraz auto

Oferujemy:

  • Stawka: 13,00€ brutto + 38-45€ dziennej diety netto (po przepracowaniu 7 h) przy podstawowych godzinach (151) i pierwszej klasie podatkowej
    2200€ -2350€ netto + darmowa kwatera (pokoj jednoosobowy)
  • Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • Składki zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa o pracę
  • Dobre warunki pracy,
  • Indywidualne podejście do kandydata.
  • Praca na dlugi okres czasu