Operator koparki

Lokalizacja

Niemcy

Miejsce pracy: Niemcy
Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Jakie będą Twoje zadania?

  • Obsługa koparek kołowych i gąsienicowych od 1,6 do 20 ton, ładowarek kołowych i innych maszyn budowlanych.
  • Zapewnienie właściwego stanu maszyn budowlanych
  • Praca w załodze
  • Transport materiałów i urządzeń budowlanych
  • Zabezpieczenie terenu budowy

Jakie kompetencje są potrzebne?

  • Doświadczenia w zakresie obsługi sprzętu budowlanego
  • Prawo jazdy kat  kat.C+E
  • Chęć do pracy i rzetelność
  • Niezależność i  elastyczność w pracy

Co gwarantujemy Ci w zamian?

  • Umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE: 15,70 EURO BRUTTO NA GODZINĘ
  • DARMOWE ZAKWATEROWANIE
  • Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne oraz korzystny pakiet socjalny
  • Wsparcie organizacyjne i pomoc w załatwieniu spraw formalnych przed wyjazdem do Niemiec
  • Możliwość długoterminowej współpracy

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń pod numer:

+ 48 77 446 24 00