OPERATOR HT, SUWNIC - €650 NETTO - ROERMOND LUB ROTTERDAM - HOLANDIA

Lokalizacja

Holandia

Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Miejsce pracy: Holandia

Praca w firmie dostarczającej kompleksowych rozwiązań w zakresie inżynierii projektowej i produkcji fundamentów morskich dla farm wiatrowych. Głównie monopale, elementy przejściowe i pale, które są używane do kotwienia fundamentów osłonowych w dnie morskim dla morskich turbin wiatrowych.

Obowiązki:
Rozładunek, załadunek, transport kadłubów i innych materiałów za pomocą wózka widłowego HT, suwnic. Poboczne prace magazynowe.

Wymagania:
- VCA Basic  - obowiązkowy
- Prawo jazdy B, własny samochód mile widziany
- Umiejętności obsługi dźwigu, suwnic, HT
- Certyfikat na wózek widłowy
- Znajomość języka niderlandzkiego, angielskiego lub niemieckiego

OFERUJEMY:
- Wynagrodzenie €16,14 godz brutto
Praca na zmiany:
-zmiana poranna 6:00-14:00 - €530 netto po wszytskich kosztach
-zmiana popołudniowa 14:00-22:00 (płatna 128%) - €620 netto po wszytskich kosztach
-zmiana nocna 22:00-6:00 (płatna 135%) - €650 netto po wszytskich kosztach
Nadgodziny płatne 175%
- Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych (Domy lub mieszkania)
- Ubezpieczenie zdrowotne
- Zwrot kosztów transportu lub auto (koszt paliwa po stronie agencji), rower na dojazd
- Cotygodniowe wypłaty