Operator frezarki CNC

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Holandia

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Holandii

Miejsce pracy: Holandia

Numer referencyjny: CNC/HOLANDIA/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

miejsce pracy: Venray

  • obowiązki:
  • Obsługa frezarki CNC
  • pomiar gotowego produktu
  • Doświadczenie z oprogramowaniem Fanuc.
  • Praca zakłada obsługę, a także programowanie maszyn

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku operatora CNC
  •  znajomość języka  angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • holenderska umowa o pracę
  • Stawka: 12,95 - 16,25 Euro Brutto za godzinę - zależna od doświadczenia
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • pracodawca zapewnia samochód i zakwaterowanie - płatne przez pracownika