Operator frezarki CNC -2700€ netto!

Stawka

2 700.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Niemcy

Humanus - lider w branży rekrutacyjnej!

Po raz kolejny pracodawca nie dotrzymał obietnic? Uważasz, że powinieneś zarabiać więcej? Nie chcesz już mieszkać w pokoju dwuosobowym? My mamy na to rozwiązanie! Humanus Personalservice jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w Niemczech.

Dzięki Twoim wyuczonym umiejętnościom jako  operator  frezarki CNC pasujesz do profilu, którego szukamy i idealnie nadajesz się na stanowisko w naszej firmie.

Nie przegap szansy i aplikuj do nas!

Miejsce pracy: Georgensgmünd (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska

-Ogólne prace frezerskie
-Ustawienie i regulacja odpowiedniej frezarki CNC
-Produkcja pojedynczych części w małych seriach
-Ustawianie i obsługa frezarek CNC
-Przeprowadzanie kontroli jakości i dokumentowanie wyników
-Konserwacja i naprawa maszyn i narzędzi
-Sterowanie: Heidenhain TNC 640

Wymagania

- PODSTAWOWA znajomość języka niemieckiego (polski  kierownik w miejscu pracy)
- doświadczenie zawodowe
- własny samochód na wyjazd

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie na niemieckich warunkach (wynagrodzenie jest uzależnione od doświadczenia oraz znajomości języka niemieckiego)
- brak tzw. Zeitkonta - wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio do miesięcznej pensji
- możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płacone extra + 25% do wypłaty
- dodatki za prace zmianowe
- niemiecka umowa o pracę
- dodatki urlopowe oraz świąteczne
- niemieckie ubezpieczenie
- cykliczne podwyżki
- regularne zaliczki
- wsparcie polskojęzycznych koordynatorów
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)

Twoja osobista osoba kontaktowa:
Katarzyna Patzer
tel.: 00491737247442
humanus-zeitarbeit.de

Humanus  czeka na Ciebie z niecierpliwością :)