Operator CNC/Frezer 18.0655€/h Belgia/ Oostkamp

Stawka

18.07

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Oostkamp , Belgia

Link2work Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta - firmy specjalizującej się w produkcji dużych unikalnych kół zębatych oraz dużych elementów aluminiowych, pryzmatycznych dla sektora medycznego i litograficznego poszukujemy osób na stanowisko:

Operator CNC/Frezer

Miejsce pracy:  Belgia/ Oostkamp

Zakwaterowanie: zorganizowane

Miejsce pracy: Oostkamp (Belgia)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Praca polega na wykonywaniu łuków do skanerów kardio oraz ram dla ASML. Części są wykonywane z aluminium.
  • ładowanie (i rozładowywanie) części pryzmatycznych do uchwytów na maszynach wielopaletowych i wykonywanie obróbki
  • produkcja różnych części aluminiowych (większe niż 1 metr)
  • wybieranie narzędzi potrzebnych do produkcji części i przygotowywanie maszyny
  • sprawdzanie gotowych części zgodnie z planem, usuwanie błędów i przesyłanie do zatwierdzenia
  • odpowiadanie za jakość gotowych części pryzmatycznych
  • ponadto dbanie o konserwację zapobiegawczą maszyny
  • raportowanie do lidera zespołu w dziale produkcji

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne o profilu mechanicznym
  • umiejętność obsługi i konfigurowania maszyn CNC (marka Mandelli Rock, sterowanie: Siemens)
  • kilkuletnie doświadczenie jako operator CNC/frezer
  • komunikatywna znajomość języka  angielskiego  lub holenderskiego
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność pracy z mikrometrem
  • umiejętność pracy samodzielnie
  • gotowość do nowych technik oraz technologii
  • wielozadaniowość w pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na belgijskich warunkach
  • wynagrodzenie: 18€ brutto/h, 2086€ netto/mies
  • 36 godzin tygodniowo
  • wypłata tygodniowa
  • pracę zmianową (poranna, popołudniowa, nocna) oraz pracę w weekendy
  • dodatki zmianowe: 12,5% poranna/popołudniowa zmiana, 45% nocna zmiana, 67% praca w weekend
  • bon żywnościowy 8 € - za każdy dzień roboczy
  • dodatek wakacyjny- brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto)
  • premię roczną- (8,33 % rocznych zarobków brutto) - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego roku
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania: od 95€ /145€ tydzień
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora

CV w języku angielskim