Niemcy! Opiekun Osób Starszych

Lokalizacja

Niemcy

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Niemcy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wg niemieckich przepisów na czas nieokreślony,
  • wynagrodzenie w wysokości 12,50 euro brutto/h + 2 euro brutto/h diety,
  • bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych,
  • wsparcie polskojęzycznego pracownika podczas trwania całego okresu zatrudnienia,
  • brak 'Zeitkonta' - nadgodziny wypłacane są zgodnie z okresem rozliczeniowym.

Zadania:

  • zapewnienie profesjonalnej opieki nad osobami starszymi (m. in. podawanie posiłków, dbałość o higienę),
  • aktywizacja seniora oraz wspólne spędzanie czasu,
  • bieżące utrzymanie czystości i porządku.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację w miejscu pracy,
  • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi,
  • gotowość do podjęcia współpracy na terenie całych Niemczech,
  • samodzielność oraz rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numerem 574575588.

Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.