Murarz Niemcy

Kategoria

Murarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Niemcy

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczech

Miejsce pracy: Niemcy

Numer referencyjny: Murarz Niemcy/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Budowa domów od podstaw.
Murowanie ścian zewnętrznych i wewnętrznych obiektów mieszkalnych z pustaków, cegieł, bloczków itp.
Prace szalunkowe, zbrojarskie, betonowanie, szpachlowanie.

Wymagania:

Zawód murarz udokumentowany świadectwem.
Doświadczenie jako zbrojarz, betoniarz, cieśla szalunkowy zalecane.
Konieczne min. 4-letnie doświadczenie w murowaniu obiektów mieszkalnych, optymalnie od podstaw.
podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.
Własny transport z mieszkania do pracy zalecany.
Sumienność, profesjonalność, dokładność i szybkość wykonywania robót.

Oferujemy:

Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.
Stawka godzinowa brutto od: 14 do 16 euro (w zależności od kwalifikacji).
Wynagrodzenie miesięczne Netto 2500 - 3000 Euro
Zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  na adres mailowy po niemiecku