Murarz

Kategoria

Murarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Finlandia , Anglia

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego  fińskiego  klienta poszukuje Pracowników budowlanych

Murarz

Miejsce pracy: Finlandia

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Obecnie poszukujemy Murarzy oraz pomocników murarzy do pracy w miejscowości Kausala
  • Praca kontraktowa od 1 Kwietnia do końca Października 2021

Obowiązki:

murarz:

 - murowanie z bloków konstrukcji betonowych (CMU) i bloków z autoklawizowanego betonu komórkowego do 40 kg
- murowanie budynków mieszkalnych

pomocnik:

- wymieszanie materiału wiążącego, przygotowanie cegieł do montażu

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku murarza
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

  • fińska umowa o pracę
  • murarz: 15 Euro za godzinę brutto + 26,2% pekkanen
  • pomocnik: 13 Euro za godzinę brutto + 26,2% pekkanen
  •  zakwaterowanie - koszt 200 Euro miesięcznie