Monter Wentylacji OD ZARAZ, 2250-2484€/netto

Lokalizacja

Anglia

Miejsce pracy: Wiele lokacji (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Wymiar pracy: Pełny etat

Wymagane wykształcenie: podstawowe

Opis stanowiska:

Poszukujemy pracowników na stanowisko MONTER WENTYLACJI, gotowych do podjęcia pracy od zaraz w okolicy Nordenham!

Praca polega na montażu systemów wentylacyjnych w budynkach i na statkach.

Wymagania:

  • wymagana znajomość elektryki
  • doświadczenie na stanowisku monter wentylacji

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o prace i ubezpieczenie
  • stabilne zatrudnienie na dłuższy okres czasu
  • zorganizowany nocleg
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wsparcie polskich koordynatorek

Posiadamy wiele ofert pracy w różnych branżach, które z przyjemnością Państwu przedstawimy i wspólnie dopasujemy odpowiednią propozycję.

Zapraszamy do przesłania dokumentu CV

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego:
Tel. 696 499 949