Monter wentylacji

Lokalizacja

Niemcy

Jestesmy niemiecka firma z 55 letnim doswiadczeniem na rynku pracy.

Posiadamy 21 oddziałów na terenie całych Niemiec, w tym biuro rekrutacyjne w Görlitz, gdzie rozmawiamy rowniez po polsku.

<h3 style='\'text-align:' center;\'=''>

Opis stanowiska:

  • montaż wentylacji

    praca na terenie calych Niemiec - zadzwon , dopasujemy lokalizacje

Wymagania:

  • doświadczenie

  • podstawowa znajomość j.niemieckiego

Oferujemy:

  • umowę o prace bezpośrednio z nasza firma na niemieckich warunkach na czas  nieokreślony
  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • dieta netto do każdej przepracowanej godziny
  • pomoc przy rezerwacji  pensjonatu
  • pomoc przy kompletowaniu dokumentów do Familienkasse (zasiłek rodzinny)
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia
  • po okreie probnym świadczenia urlopowe, bożonarodzeniowe
  • możliwość pobierania zaliczek po pierwszym przepracowanym tygodniu