Monter Rusztowań z doświadczeniem praca w Danii

Lokalizacja

Dania , Anglia

 Jesteśmy międzynarodową firmą rekrutującą pracowników przemysłowych m.in. izolerów, monterów rusztowań, spawaczy, malarzy przemysłowych, pracowników produkcyjnych i innych. Naszymi głównymi kontrahentami są jedne z największych stoczni oraz zakładów petrochemicznych na terenie Holandii i Belgii oraz Danii.

Miejsce pracy: Dania

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Oferujemy pracę dla monterów rusztowań w branży przemysłowej na terenie Holandii, Belgii i Danii, głównie na systemie layher. Naszymi kontrahentami są największe firmy z branży rafineryjnej, stoczniowej oraz zakłady chemiczne..

Wymagania:

Wymagamy doświadczenia oraz znajomości języka angielskiego.

Oferujemy:

- darmowe zakwaterowanie w pokojach 1-osobowyh

- darmowy transport do pracy

- zaliczki tygodniowe w wysokości 660€ (nawet podczas rotacji)

- rotacje 4/2

- stawka 18€ netto

- 55 godzin tygodniowo

- kredytowane przeloty z Polski do Danii

- dowód osobisty

- certyfikaty

- opcjonalnie prawo jazdy

Telefoniczny: +48 515 858 270