MONTER RUSZTOWAŃ / STILLASMONTØR

Lokalizacja

Bergen , Bergen , Bergen , Norwegia

Bergen Personal AS  jedna z największych agencji pracy rekrutuje wyspecjalizowanych pracowników budowlanych do prac na terenie Bergen i okolic. Nasi pracownicy są profesjonalistami w swojej dziedzinie i są najważniejszym zasobem firmy.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bergen (Norwegia)
Numer referencyjny: SB/praca-za-granica.net

PRACA SEZONOWA WIOSNA - JESIEŃ 2024

OPIS STANOWISKA

  • montaż i demontaż rusztowań
  • kontrola rusztowań
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

WYMAGANIA:

  • uprawnienia (§ 17-4, kurs 46C lub § 13)
  • minimum 3. letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie
  • komunikacja w języku angielskim lub norweskim

OFERUJEMY:

  • Dobre warunki płacowe
  • Układ zbiorowy pracy
  • Dobre ubezpieczenia i programy emerytalne
  • Zróżnicowane i wymagające zadania
  • Duże portfolio klientów dające dobre możliwości rozwoju
  • Dobra kontrola ze strony konsultantów ds. klientów i personelu

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesyłanie CV za pomocą '' Aplikuj teraz ''

[email protected]

kontakt telefoniczny:

+47 90 56 96 50