Monter Rusztowań - Praca dla kompletnej koloni

Lokalizacja

Niemcy , Anglia

Na moim portalu znajdziesz oferty pracy dla Niemieckich firm transportowych, produkcyjno transportowych. Poza połączeniem Ciebie z odpowiednim pracodawcą, pomogę Ci przebrnąć przez formalności oraz służę kontaktem przez WhatsApp w sytuacjach awaryjnych, problemach w komunikacji.

Miejsce pracy: Niemcy

Numer referencyjny: 1/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Oferta pracy dla minimum 3 osobowej koloni do montażu rusztowań

Lokalizacja: Halle / Hamburg / Stadtlohn / Heilbronn / Dormagen / Bonn

  • umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • zorganizowane zakwaterowanie
  • ubrania robocze wysokiej jakości
  • powroty do Polski co 2 tygodnie (10 dni w Niemczech i później powrót do Polski na 4 dni)
  • Pierwszy wyjazd własnym transportem następnie firma przekazuje samochód firmowy z kartą paliwową na zjazd do Polski i dojazdy do pracy z miejsca zakwaterowania.
  • 30 dni urlopu / rok
  • Możliwość rozpoczęcia pracy tylko w  3-4 osoby. (co najmniej 2 osoby z prawem jazdy B)

Wynagrodzenie:

  • Monter rusztowań: od 15€ brutto / h
  • Pomocnik montera od 14€ brutto / h
  • Pomocnik montera bez doświadczenia 13,6€ brutto / h
  • Diety 14€ oraz 28€
  • Urlaubsgeld
  • 13 - ta wypłata

+48 579 251 367