MONTER RUROCIĄGóW PODSTAWY JĘZYKA DARMOWE ZAKWATEROWANIE w Niemczech

Lokalizacja

Niemcy

ABC Work to firma z wieloletnim dowiadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już setkom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako MONTER RUROCIĄGÓW.

Posiadasz inne doświadczenie? Zgłoś się! - Tobie również postaramy się pomóc

MONTER RUROCIĄGÓW PODSTAWY JĘZYKA DARMOWE ZAKWATEROWANIE w Niemczech

Roßbach (Niemcy)

Opis stanowiska:

  • instalowanie rur oraz przewodów zgodnie z dokumentacją
  • wykonywanie robót ziemnych w zakresie budowy sieci
  • przygotowywanie materiałów - docinanie, szlifowanie i kompletowanie poszczególnych elementów rurociągów
  • wybór odpowiedniego systemu montowania, z uwzględnieniem przeznaczenia rurociągu

Wymagania:

  • Doświadczenie w zawodzie
  • Podstawowy język niemiecki A1
  • Prawo jazdy oraz auto

Oferujemy:

  • 13,00€ brutto + 38-45€ dziennej diety netto (po przepracowaniu 7 h) przy podstawowych godzinach (151) i pierwszej klasie podatkowej
  • 2200€ - 2350€ netto + darmowa kwatera (pokoj jednoosobowy)
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Niemiecka umowa o pracę
  • Dodatki świąteczne, urlopowe
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Wsparcie i pomoc na każdym etapie rekrutacji