Monter płyt kartonowo-gipsowych

Stawka

30.00 - 34.00 CHF
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Szwajcaria , Anglia

Firma ADK Sp. z o.o. składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży rekrutacyjnej. Kadra działała również w zagranicznych firmach konsultingowych jak i budowlanych. Posiadamy status agencji zatrudnienia oraz certyfikat nr 10690 wydany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.. Nasze działania dotyczą zarówno rynku zagranicznego: Niemcy, Holandia, UK, Szwajcaria, Norwegia gdzie pozyskujemy klientów.

Miejsce pracy: Szwajcaria

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: MONTER GK - Szwajcaria Miejsce pracy: Szwajcaria region Luzern / Zürich / Zug / AargauTyp pracy: czas nieokreślony
  •  Kontrakt na okres: min. 4 mce z możliwością przedłużenia
  • Zakres pracy: montaż konstrukcji suchej zabudowy, prace budowlane

Wymagania:

  • samodzielność w pracy i poza pracą,- przesłanie do nas aktualnego CV w j. niemieckim , świadectw pracy, referencji od osób, które potwierdzą kwalifikacje kandydata
  • udokumentowane doświadczenie w zawodzie min 5 lat
  • wymagana znajomość j. niemieckiego  pozwalająca na komunikowanie się na budowie- dyspozycyjność
  • chęć do wyjazdu za granicę,- posiadanie własnego samochodu (1 na 5 osób),
  • umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki - 30-34 CHF na godz brutto - 18.000-21.000 zł / mc netto
  • wypłata co tydzień
  •  zatrudnienie przez pracodawcę ze Szwajcarii
  • zakwaterowanie zapewnione (koszt pokrywa pracownik), pomagamy w założeniu konta bankowego w Szwajcarii, otrzymaniu numerów ewidencyjnych
  • pozwolenia załatwia pracodawca ze Szwajcarii- opiekę z naszej strony w trakcie trwania pracy