Monter płyt Karton Gips: 2500€ netto/miesiąc, Francja, Rodez (południe Francji)

Lokalizacja

Rodez , Anglia

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad  15 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta - francuskiej  firmy budowlanej  - poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Monter płyt Karton Gips: 2500€ netto/miesiąc

Miejsce pracy: Francja, Rodez (południe Francji)

Zakwaterowanie: zorganizowane

Miejsce pracy: Rodez (Francja)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • montaż płyt karton-gips - profile, wełna, płyta KG
  • wznoszenie ścianek działowych
  • instalacja sufitów podwieszanych
  • przygotowanie podłoża pod montaż płyt gipsowo-kartonowych
  • montaż i szpachlowanie płyt gipsowo-kartonowych na ścianach i sufitach
  • prace na wysokości

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy ma stanowisku montera Karton-Gips  min. 2 lata
  • umiejętność posługiwania się narzędziami: wiertarka, szlifierka, piły do metalu
  • umiejętność pracy w grupie
  • gotowość do pracy w różnych lokalizacjach
  • rzetelność, samodzielność oraz niezależność
  • elastyczność
  • gotowość do pracy fizycznej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego
  • prawo jazdy kat b

Oferujemy:

  • zatrudnienie na francuskich warunkach
  • gwarantowane  do 42h tygodniowo
  • stawka ok 24,30€/h (tj. 12,50€/h+ 11,80€ stałej diety)
  • wynagrodzenie  ok 2500€  netto/miesiąc
  • 10% premii urlopowej
  • 10% premii z tytułu umowy o pracę tymczasową
  • nieodpłatne mieszkanie  i dojazd do pracy zagwarantowane przez pracodawcę

CV w języku angielskim

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 786 865 894, 503 028 187, 690 630 543