Monter płyt gipsowych G-K

Lokalizacja

Holandia

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Holandii

Miejsce pracy: Holandia

Numer referencyjny: KG/Holandia/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

zakres obowiązków:

  • Stawienie konstrukcji pod ściany kartonowo-gipsowe
  • Zabudowa z płyt K-G i montaż ociepleń
  • Montaż sufitów podwieszanych z K-G i paneli sufitowych
  • Wycinanie otworów na drzwi i montaż ram do drzwi

Wymagania:

  •  doświadczenie na stanowisku montera G-K
  • Sumienność, profesjonalność, dokładność i szybkość wykonywania robót.
  • prawo jazdy mile widziane
  •  język angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • holenderska umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
  • · Wynagrodzenie 2 120 - 2 400 Euro netto miesięcznie - na ręke
  • pracodawca Zagraniczny organizuje płatne zakwaterowanie