Monter paneli fotowoltaicznych na dachu, komunikatywny niemiecki i auto, Mössingen zachodnie Niemcy

Lokalizacja

Balingen , Stuttgart , Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/oferty.html, poszukuje na zlecenie niemieckiego pracodawcy z okolic miasta Mössingen: Monterów paneli fotowoltaicznych. Wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego i własne auto.

Miejsce pracy: Mössingen (Niemcy), Stuttgart (Niemcy), Balingen (Niemcy)

Numer referencyjny: Monter paneli fotowoltaicznych na dachu, komunikatywny niemiecki/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: okolice miast Mössingen, Balingen, Tübingen i różne miasta w rejonie Stuttgartu, Badenia Wirtembergia południowo zachodnie Niemcy
  • Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
  • Umowa o pracę na okres stały w niemieckim zakładzie elektroinstalacyjnym paneli fotowoltaicznych i kolektorów słonecznych z miasta Nehren, 40 km od Stuttgartu
  • Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty, miesięcznie ok. 168 do 185 godz., nadgodziny na życzenie możliwe
  • Główne zadania:
  • Montaż instalacji fotowoltaicznej na dachach (konstrukcji i imodułów PV)
  • Praca na wysokości / obsługa podestów roboczych
  • Rozładunek konstrukcji i PV na budowie

Wymagania:

  • Wykształcenie w zawodzie metalurgicznym, mechanicznym, jak: ślusarz, monter konstrukcji, monter instalacji, mechanik albo dekarz, monter fasad jest zalecane, ale niekonieczne
  • Doświadczenie przy montażu paneli fotowoltaicznych mile widziane, ale niekonieczne
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości, w tym na dachach płaskich i stromych
  • Biegłe posługiwanie się elektronarzędziami (wkrętarka, szlifierka, wiertarka)
  • Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. A2 / B1)
  • Konieczny jest własny samochód, ze względu na dojazd z kwatery do pracy
  • Umiejętność szybkiego uczenia się nowych zadań
  • Kondycja fizyczna do wielogodzinnej pracy na budowie
  • Umiejętność pracy w zespole, punktualność, sumienność i dokładność
  • Gotowość do dłuższego pobytu w Niemczech, optymalnie na stałe

Oferujemy:

  • Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
  • + 30 dni płatnego urlopu
  • + Szkolenie zawodowe: montaż paneli fotowoltaicznych
  • + Samochód służbowy, narzędzia do pracy, odzież robocza
  • Stawka brutto: 16 do 20 euro / godz. (w zależności od kwalifikacji i stażu pracy)
  • Stawka brutto: 20 do 22 euro / godz. (podwyżka po pierwszym roku pracy)
  • Zarobek miesięczny netto ok. 1850 do 2400 euro + nadgodziny
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika ok. 500 euro / mies.

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na e-mail lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.