Monter mebli od zaraz

Stawka

2 500.00 - 2 900.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Monter mebli , Monterzy

Lokalizacja

Niemcy

Firma Maximus to niemiecka agencja pracy oferująca legalne zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach dla pracowników z Polski i innych krajów europejskich.

Lokalizacja: Heidenheim , Tübingen - Baden Wurttemberg (Niemcy), Villingen Schwenningen , Heidenheim an der Brenz - Baden Wurttem (Niemcy), Nürnberg, München, Augsburg, Kempten - Bayern (Niemcy), Allgäu, Weiden in der Oberpfalz, Nördlingen - Bayern (Niemcy), Leipzig, Dresden - Sachsen (Niemcy), Hamburg (Niemcy), Frankfurt am Main - Hessen (Niemcy), Frankfurt (Oder),Berlin - Brandenburg (Niemcy) Numer referencyjny: praca-za-granica.net Wymiar pracy: Pełny etat

Opis stanowiska:

  • Montaż mebli na podstawie rysunku technicznego.

Wymagania:

  • Od kandydata wymagamy doświadczenia na podanym stanowisku
  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego.
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód.

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę (nieograniczoną), na niemieckich warunkach
  • Niemieckie ubezpieczenie
  • Diety (Netto, od 45€) za każdy przepracowany dzień atrakcyjne wynagrodzenie za przepracowany miesiąc
  • Klarowne i legalne warunki zatrudnienia
  • Długotrwałe zatrudnienie w renomowanej niemieckiej firmie pracowniczej
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością pracy w soboty
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz załatwianiu wszystkich formalności
  • Miłą obsługę
  • Brak Zeitkonta
  • Odzież roboczą
  • Dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • Możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy), płacone extra + 25% do wypłaty
  • 25 dni urlopu w roku
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu).

Prosimy o wyslanie CV - najlepiej w jezyku niemieckim

Tel. 0049 151 2944 3922

Tel. 0049 1516 365 2931

Tel. 0049 7171 908 2964

Wybierz lokalizację:

Heidenheim , Tübingen - Baden Wurttemberg (Niemcy) Villingen Schwenningen , Heidenheim an der Brenz - Baden Wurttem (Niemcy) Nürnberg, München, Augsburg, Kempten - Bayern (Niemcy) Allgäu, Weiden in der Oberpfalz, Nördlingen - Bayern (Niemcy) Leipzig, Dresden - Sachsen (Niemcy) Hamburg (Niemcy) Frankfurt am Main - Hessen (Niemcy) Frankfurt (Oder),Berlin - Brandenburg (Niemcy) maximus-personal.de