Monter koparko - ładowarek / montaż wstępny

Lokalizacja

Oisterwijk , Holandia

Chcesz pracować w znanej na całym świecie i stale rozwijającej się firmie? Koniecznie zapoznaj się z tą oferta!

Poszukujemy pracowników dla naszego klienta mieszczącego się w miejscowości Oisterwijk, który zajmuje sie projektowaniem oraz produkcją wielofunkcyjnych pojazdów : koparko - ładowarek.

Nasz klient jest producentem maszyn i sprzętu GIANT od 1996 roku, kiedy otworzyliśmy naszą pierwszą fabrykę w Holandii. Maszyny naszego klienta oferują obecnie jeden z najszerszych profili w branży, w sumie 36 różnych modeli w 40 krajach, zaprojektowanych i zbudowanych przez zespół ponad 200 entuzjastycznych pracowników w naszej nowoczesnej fabryce w Oisterwijk w Holandii.

Dzięki najnowocześniejszej technologii, ciągłym innowacjom i najlepszym komponentom Kubota, Bosch Rexroth i Comer, maszyny i sprzęt GIANT są produkowane z najwyższą starannością, jakością i zaangażowaniem.

Miejsce pracy: Oisterwijk (Holandia)

Numer referencyjny: MK/praca-za-granica.net

ZADANIA

W tej funkcji jesteś odpowiedzialny za prefabrykację elementów ramy, elementów hydrauliki, rozbierania lub gwintowania ramek i wstępnego montażu osi.

WYMAGANIA

  • poszukujemy osób, które potrafią czytać rysunek techniczny, posiadają doświadczenie w montażu oraz mają wiedzę z zakresu mechaniki/pneumatyki/hydrauliki
  • porozumiewanie się w języku angielskim bądź holenderskim

OFERUJEMY

  • stałe zatrudnienie z możliwością przejścia na kontrakt bezpośrednio do firmy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie: około €2000 - 2200€ miesięcznie (w zależności od doświadczenia + dodatek ADV)
  • dodatek do zwrotu za koszty transportu
  • zakwaterowanie oraz ubezpiecznie zdrowotne, jeśli jest to konieczne

Jesteś zainteresowany?

Prześlij swoje CV za pomocą przycisku 'Aplikuj teraz'

lub zadzwoń, aby uzyskać więcej informacji pod numerem telefonu : +31732200421.

Zapraszamy również na naszą stronę internetową: https://dutchcareers.com/job-listing/

oraz profil na Facebook: Dutch Careers.