Monter instalacji wodno - kanalizacyjnych

Stawka

2 800.00 - 3 600.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Niemcy

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem (Niemcy)

Numer referencyjny: Monter instalacji wodno-kanalizacyjnych/praca-za-granica.net

Obowiązki:

  • montaż, instalacja i konserwacja systemów rurowych zgodnie ze specyfikacjami technicznymi i planami,
  • wybieranie odpowiednich materiałów i kształtek w oparciu o wymagania projektu,
  • spawanie, lutowanie twarde, lutowanie lub używanie połączeń mechanicznych do łączenia rur i tworzenia bezpiecznych i szczelnych połączeń,
  • współpraca z inżynierami, kierownikami projektów i innymi członkami zespołu w celu zaplanowania i wykonania projektów rurociągów,
  • przeprowadzanie testów ciśnienia i szczelności w celu weryfikacji integralności systemów rurowych,
  • przestrzeganie protokołów bezpieczeństwa i utrzymywanie czystego i zorganizowanego miejsca pracy.

Stawka na start: 20€ brutto + dodatki branżowe!

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
  • udokumentowane doświadczenie jako monter, najlepiej w środowisku przemysłowym lub budowlanym,
  • znajomość technik montażu, materiałów i narzędzi,
  • biegłość w czytaniu i interpretowaniu rysunków technicznych, schematów i planów,
  • znajomość metod spawania i łączenia, takich jak lutowanie, lutowanie twarde i spawanie,
  • odpowiednie certyfikaty lub szkolenia w zakresie montażu rur i spawania są dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę,
  • bezpośrednie zatrudnienie na czas nieokreślony,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • transport do pracy lub wyrównanie kosztów paliwa,
  • atrakcyjne wynagrodzenie netto - do negocjacji w zależności od doświadczenia.

Wymagane dokumenty

  • ważny, niezniszczony dowód osobisty lub paszport.
  • dokument potwierdzający posiadanie własnego, imiennego konta bankowego.
  • dokumenty potwierdzające uprawnienia i doświadczenie na oferowanym stanowisku.

Kontakt telefoniczny i WhatsApp:

+48 884-288-884