MONTER INSTALACJI SANITARNYCH i GRZEWCZYCH

Lokalizacja

Belgia

Wilsko Sp. Z o.o. , posiada 19-letnie doświadczenie głównie w branży budowlanej. Obecnie zatrudniamy blisko 200 pracowników, w tym: spawacze, monterzy oraz instalatorzy budowalni. Nasze usługi realizujemy na terenie Polski, Belgi i innych krajów UE. Jesteśmy wykonawcą prestiżowych obiektów przemysłowych.

Miejsce pracy: Belgia

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • montaż nowych instalacji gazowych, wodno- kanalizacyjnych, ogrzewania (naprawy oraz renowacje) w budynkach
  • montaż armatury sanitarnej, grzejników, kotłów, boilerów itp.
  • wykonywanie przyłączy budynków
  • praca z rysunkiem oraz schematem technicznym

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku
  • znajomość technik montażu oraz obsługi narzędzi i sprzętu branżowego.
  • umiejętność czytania schematów oraz dokumentacji technicznej
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • miele widziane uprawnienia na podesty ruchome, zwyżkach oraz podnośniki koszowe
  • mile widziana znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego
  • prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na polskich warunkach - umowa o pracę oraz aneks z oddelegowaniem do pracy
  • stawka od 13 Euro netto/h
  • możliwość pobierania zaliczek w Euro oraz pracy do 200 h
  • organizacja wyjazdu i bezpłatne przejazdy zagranica
  • bezpłatne zakwaterowanie i dojazdy do pracy samochodem służbowym oraz narzędzia pracy, ubrania robocze
  • dostęp do polskiej telewizji oraz dostęp do Internetu na mieszkaniach
  • pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
  • obsługę telefoniczną również poza godzinami pracy