MONTER ELEWACJI, OKIEN I RAM, IZOLACJI - €600 NETTO - HOLANDIA

Lokalizacja

Holandia

Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Miejsce pracy: Holandia

Poszukujemy Monterów na stanowiska:

- Monter izolacji - Weert - 550 - 600€ (za 40 godzin tygodniowo). Wysokosc stawki w zaleznosci od lat doswiadczenia oraz poziomu znajomosci jezyka angielskiego
Opis stanowiska:
Izolowanie ścian szczelinowych technikami wdmuchiwania;
Izolowanie podłóg za pomocą technik natryskowych;
Usuwanie starych materiałów izolacyjnych do ścian szczelinowych;
Praca na wysokości; Remonty elewacji.Godziny pracy od 7:30 do 16:15

- Timmerman - izolacji - Weert - 550 - 600€ (za 40 godzin tygodniowo). Wysokosc stawki w zaleznosci od lat doswiadczenia oraz poziomu znajomosci jezyka angielskiego
Stosowanie różnych materiałów izolacyjnych (ściany szczelinowe, izolacja dachów i izolacja podłóg); Montaż i wykończenie świetlików; Wykończenie ścian i sufitów. Godziny pracy od 7:30 do 16:15

- Monter okien i ram - Weert - 550 - 600€ (za 40 godzin tygodniowo). Wysokosc stawki w zaleznosci od lat doswiadczenia oraz poziomu znajomosci jezyka angielskiego
Praca na wysokości. Demontaż i montaż ram, drzwi przesuwnych, ekranów, parapetów, lukarn, okiennic i ekranów. Wykończenie i ewentualnie uszczelnienie szyb i ramek. Godziny pracy od 7:30 do 16:15.

Wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Prawo jazdy i własne auto
• Chęci do pracy

Oferujemy:

• Wynagrodzenie od €550 - €600 netto tydzień w zależności od doświadczenia (stawka zawiera już koszty podróży)
• Zakwaterowanie w 1-osobowych pokojach
• Dla chętnych ubezpieczenie w Holland Zorg, koszt 29,22€ tygodniowo
• Długotrwałe projekty