Monter ekranów termoizolacyjnych

Lokalizacja

Kwintsheul , Holandia

Dla naszego klienta w Kwintsheul poszukujemy monterów ekranów termoizolacyjnych.

Zakres obowiązków:

Do Twoich obowiązków będzie należeć montaż szklarniowych ekranów termoizolacyjnych głównie na terenie Holandii, jednak firma zajmuje się również realizacją zleceń na terenie Portugalii, dlatego osoba na tym stanowisku musi być także gotowa do pracy w delegacji.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • ważny certyfikat VCA
  • znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym
  • gotowość do pracy na wysokości (około 4-5m) oraz wyjazdów w delegację
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy na dłuższy czas

Oferujemy:

  • cotygodniowe wypłaty
  • zdalny proces rekrutacji
  • dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych: samochód osobowy - €20 netto tygodniowo, bus - €40 netto tygodniowo
  • komfortowe zakwaterowanie (z dostępem do Internetu) - €115,10 tygodniowo
  • ubezpieczenie zdrowotne - €33,46 tygodniowo - z możliwością dofinansowania (Zorgtoeslag) do €154 miesięcznie
  • darmowy transport do i z miejsca pracy
  • możliwość stałej współpracy
  • wsparcie koordynatorów (przed wyjazdem oraz w trakcie pobytu w Holandii) - m.in. pomoc w wyrobieniu SOFI/BSN oraz w razie potrzeby wizyty u lekarza