Mechanik w dziale utrzymania ruchu, Niemcy

Stawka

3 000.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Niemcy

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 16-letnim doświadczeniem na rynku. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Miejsce pracy: Niemcy

Numer referencyjny: ME/0823/OŁ/praca-za-granica.net

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie ok 3000 € brutto/mc,
  • +25 % dodatku za każdą godzinę nocną,
  • +50 % dodatku za pracę w niedzielę,
  • +25 % dodatku za każdą nadgodzinę,
  • zakwaterowanie,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Opis stanowiska:

  • serwis i przegląd maszyn produkcyjnych,
  • usuwanie drobnych awarii,
  • zgłaszanie braków materiałowych,
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem procesu produkcji.

Wymagania:

  • ukończone szkolenie/wykształcenie w zawodach takich jak mechanika precyzyjna, mechatronika, mechanika, ślusarstwo,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego / niemieckiego w stopniu co najmniej podstawowym,
  • prawo jazdy + samochód na wyjazd.

+48 666 891 943