Mechanik samochodowy / darmowe zakwaterowanie

Lokalizacja

Edenkoben , Niemcy

Firma REMAX Sp. z o.o. to doświadczona Agencja Pracy (nr KRAZ: 7765) specjalizująca się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie do Niemiec. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.  Naszą misją jest stworzenie optymalnych warunków współpracy dla wszystkich zaangażowanych stron, pracowników jak i pracodawców.

Wysyłając do nas swoją aplikację możecie państwo liczyć na kontakt z naszej strony z możliwością zatrudnienia w krótkim czasie.

Z nami podejmiesz dobrą pracę!

Miejsce pracy: Edenkoben (Niemcy)

Numer referencyjny: 05/23/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • naprawy samochodów osobowych / dostawczych,
  • obsługa specjalistycznych narzędzi oraz urządzeń warsztatowych,
  • wykonywanie przeglądów okresowych oraz konserwacji,
  • dbałość o wysoką jakość wykonywanych prac,
  • dbałość o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna i manualna,
  •  zaangażowanie,
  • odpowiedzialność,
  • sumienność,
  • wytrzymałość na wysiłek fizyczny,
  • znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego w stopniu komunikatywnym będzie na pewno ułatwieniem w pracy.

Oferujemy:

  •    umowa o pracę z niemieckim pracodawcą,
  • stawka 2500 Euro brutto ( netto w zależności od klasy podatkowej ) ,
  • transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy,
  • zakwaterowanie bezpłatne,
  • zaliczki wypłacane co tydzień,
  • możliwość długofalowej współpracy.

Prosimy wysyłać CV w języku niemieckim.