Mechanik samochodowy

Lokalizacja

Mannheim , Dülmen , Niemcy

Jesteśmy ekspertami w zatrudnianiu wysoko wykwalifikowanych kandydatów do pracy na kontraktach lokalnych i zagranicznych w sektorze obronnym. Zajmujemy się również dostarczaniem specjalistycznych usług i rozwiązań projektowych dla naszych klientów z branży militarnej.

Przez ostatnie 20 lat pracowaliśmy w ponad 130 lokalizacjach w 35 krajach na całym świecie, wspierając szereg operacji wojskowych, w tym konserwację złożonego sprzętu militarnego, pojazdów i samolotów. Jeśli aspirujesz do pracy w szybko rozwijającym się biznesie, dołącz do nas. Przekonasz się, że M&E Global to nie tylko wspaniałe miejsce pracy, ale także dynamiczna firma, z której możesz być dumny.

Miejsce pracy: Dulmen (Niemcy), Mannheim (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie cyklicznych przeglądów samochodowych,
  • Diagnozowanie pojazdów, wykrywanie usterek oraz naprawa wadliwych podzespołów,
  • Przygotowywanie listy potrzebnych części do naprawy,
  • Wykonywanie czynności serwisowych związanych z terminową wymianą oleju, płynów i smarów,
  • Przeprowadzanie testów drogowych po wykonanych naprawach samochodów,
  • Montaż dodatkowego wyposażenia (radia, syreny, dodatkowe oświetlenie, itd.),
  • Wykonywanie innych powierzonych obowiązków

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w mechanice samochodowej,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność czytania instrukcji technicznych, rysunków i specyfikacji,
  • Mile widziana umiejętność obsługi wózków widłowych,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Preferowane wykształcenie zawodowe o profilu mechanicznym lub ukończona kwalifikacja zawodowa

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dodatek na pokrycie kosztów utrzymania,
  • Dofinansowanie do kosztów podroży,
  • Niemiecką umowę o pracę uwzględniającą regionalne dni wolne w święta i urlop,
  • System poleceń pracowniczych