Mechanik przemysłowy (k/m) ** BLISKO GRANICY** min. 16€ brutto/h + 40 € diety

Lokalizacja

Halbe , Niemcy

Jesteśmy młodą, kompetentną firmą w zakresie pracy tymczasowej i specjalistycznego pośrednictwa pracy. Znajdujemy odpowiednich kandydatów dla naszych klientów oraz odpowiednie, atrakcyjne miejsca pracy dla naszych pracowników.

Miejsce pracy: Halbe (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • rozwiązywanie problemów zwiazanych z maszynami i systemami produkcyjnymi
  • montaż i modernizacja maszyn i urządzeń
  • wykonywanie prac remontowo-konserwacyjnych

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy zmianowej
  • wymagane prawo jazdy i samochód na dojazd do pracy
  • dobra znajomość języka niemieckiego (min. B1)

Oferujemy:

  • niemiecka umowę o pracę na czas nieokreślony
  • możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  • dodatek świąteczny i urlopowy
  • opiekę polskiego koordynatora
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
  • dopłata do ubrania roboczego
  • 25 - 30 dni płatnych dni urlopowych