Mechanik pojazdów ciężarowych, 2300€ - 2500€ netto/miesiąc, Niemcy

Lokalizacja

Essen , Essen , Niemcy

Miejsce pracy: Schönebeck OT Plötzky (Niemcy), Kirchheim bei München (Niemcy), Essen (Niemcy), Rüsselsheim am Main (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • naprawa pojazdów ciężarowych
  • naprawa części elektrycznych
  • dbanie o organizację i porządek na swoim stanowisku pracy

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne na kierunku elektryka, mechanik, automatyka
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość schematów elektrycznych
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym lub dobra j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę na niemieckich warunkach
  • zatrudnienie długoterminowe
  • stawkę 13€ brutto/h + dieta dzienna 43€-53€
  • wynagrodzenie wypłacane miesięcznie 2300€ - 2500€ netto/miesiąc (w zależności od doświadczenia)
  • darmowe zakwaterowanie (pokój jednoosobowy)
  • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów
  • ubezpieczenie społeczne

CV w j. angielskim

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work sp z o.o. z siedzibą przy  ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570). Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: https://link2work.pl/polityka-prywatnosci/

Aplikuj: https://utm.io/ufSFr

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 786 865 894, 503 028 187, 690 630 543