Mechanik maszyn budowlanych

Jesteśmy ekspertami w zatrudnianiu wysoko wykwalifikowanych kandydatów do pracy na kontraktach lokalnych i zagranicznych w sektorze obronnym. Zajmujemy się również dostarczaniem specjalistycznych usług i rozwiązań projektowych dla naszych klientów z branży militarnej.

Przez ostatnie 20 lat pracowaliśmy w ponad 130 lokalizacjach w 35 krajach na całym świecie, wspierając szereg operacji wojskowych, w tym konserwację złożonego sprzętu militarnego, pojazdów i samolotów. Jeśli aspirujesz do pracy w szybko rozwijającym się biznesie, dołącz do nas. Przekonasz się, że M&E Global to nie tylko wspaniałe miejsce pracy, ale także dynamiczna firma, z której możesz być dumny.

Miejsce pracy: Dulmen (Niemcy), Mannheim (Niemcy), Pirmasens (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Twój zakres obowiązków

  • Diagnoza, konserwacja I naprawa problemów mechanicznych sprzętu ciężkiego,
  • Wykonywanie napraw podzespołów oraz remontów silników i/lub innych układów z wykorzystaniem narzędzi diagnostycznych,
  • Naprawa i remonty układów hydraulicznych i pneumatycznych,
  • Wykonywanie innych powierzonych obowiązków

Nasze wymagania

  • Doświadczenie z mechanika maszyn budowlanych,
  • Wykształcenie zawodowe o profilu mechanicznym lub ukończona kwalifikacja zawodowa,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Rozumienie schematów technicznych i specyfikacji,
  • Czynne prawo jazdy,
  • Mile widziane uprawnienia lub przeszkolenie do obsługi ciężkiego sprzętu budowlanego

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie (w euro),
  • Dofinansowanie kosztów podróży do Niemiec,
  • Możliwość rozwoju i awansu,
  • Zapewnienie szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe,
  • Niemiecka umowa o prace