Mechanik, elektryk, stawka 21.45 €, Niemcy

Lokalizacja

Radolfzell , Niemcy

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 16-letnim doświadczeniem na rynku. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Miejsce pracy: Radolfzell (Niemcy)

Numer referencyjny: ME/0623/OŁ/praca-za-granica.net

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ze stawką do 25,14 € br/h,
  • gwarancja 35 h/tydzień,
  • wynagrodzenie wypłacane 10 dnia każdego miesiąca - wynagrodzenie wypłacane w EURO;
  • dodatki do wypłaty,
  • zapewnione zakwaterowanie.

Opis stanowiska:

Elektryk :

  • Utrzymanie i optymalizacja technicznego funkcjonowania firmy (dyspozycyjność maszyn i instalacji) podczas bieżącej działalności z zachowaniem terminowości, efektywności ekonomicznej, ekologii i przepisów prawa;
  • Wykonywanie kompleksowych prac konserwacyjnych i serwisowych systemów urządzeń zgodnie z istniejącymi planami konserwacji. W razie potrzeby dostosowanie standardów konserwacji po konsultacji;
  • Optymalizacja systemów urządzeń pod kątem wymaganej jakości produkcji oraz dostępności sprzętu (roboty, systemy testowe ICT, w pełni zautomatyzowane systemy produkcyjne);
  • Analiza usterek i usterek w złożonych urządzeniach (roboty, systemy testowe ICT, w pełni zautomatyzowane systemy produkcyjne);
  • Analiza i eliminacja słabych punktów oraz opracowanie propozycji wyeliminowania słabych punktów m.in. dla nowych zamówień i projektów;
  • Zakup materiałów i części zamiennych. Wykonywanie/wspieranie rozległych i trudnych napraw rozbudowy i przebudowy;
  • Wykonywanie złożonych kopii zapasowych danych i dostosowywanie oprogramowania;
  • Utrzymywanie relacji z dostawcami sprzętu (bliski kontakt z dostawcą w celu optymalizacji przejrzystości kosztów, harmonogramów, technologii);
  • Niezależne koordynowanie i nadzorowanie korzystania z zewnętrznych firm i usługodawców;
  • Komisyjny remont sprzętu, przeprowadzanie próbnych testów, tworzenie dokumentacji;

Mechanik:

  • Utrzymanie i optymalizacja pracy technicznej przedsiębiorstwa (dyspozycyjność maszyn i instalacji) podczas bieżącej działalności z zachowaniem terminów, efektywnością ekonomiczną, ekologią i prawa;
  • Wykonywanie kompleksowych prac konserwacyjnych i serwisowych systemów urządzeń zgodnie z istniejącymi planami konserwacji. W razie potrzeby dostosuj standardy konserwacji po konsultacji;
  • Analiza i eliminacja słabych punktów oraz opracowanie propozycji wyeliminowania słabych punktów m.in. dla nowych zamówień/projektów;
  • Zakup materiałów i części zamiennych. Wykonywanie lub wspieranie rozległe i trudnych naprawy, uzupełnienia i przebudowy.
  • Komisyjny remont sprzętu. Przeprowadzanie testów. Tworzenie dokumentacji;
  • Przeprowadzanie lub wspieranie rozległych i trudnych napraw, rozbudowy i przebudowy.

Wymagania:

MECHANIK:

  • Ukończone szkolenie jako mechanik/inżynier mechatronik;
  • Kilkuletnie odpowiednie doświadczenie zawodowe na specjalnych maszynach do testowania i technologii montażu komponentów i produktów elektromechanicznych;
  • Doświadczenie w pneumatyce;
  • umiejętność pracy w zespole, elastyczność i motywacja;
  • Zorientowanie na rozwiązania, niezależna praca i działanie

ELEKTRYK

  • Ukończone szkolenie jako elektryk / technik elektronik / technik elektronik przemysłowy / technik mechatronik, najlepiej w zakresie urządzeń i systemów lub porównywalne kwalifikacje zawodowe;
  • Doświadczenie ze sterowaniem Beckhoff, robotyką (Stäubli, Epson), systemami kamer Keyence;
  • Umiejętność pracy w zespole, elastyczność i motywacja;
  • Zorientowana na rozwiązania, niezależna praca i działanie.

szczegóły pod nr tel: +48 666 891 943