Mechanik do warsztatu samochodów osobowych, prawo jazdy kat. B, Göppingen zachodnie Niemcy

Lokalizacja

Göppingen , Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/oferty.html, poszukuje na zlecenie niemieckiego pracodawcy z okolicy miasta Göppingen: Mechaników samochodów osobowych. Wymagane jest doświadczenie zawodowe i prawo jazdy kat. B.

Miejsce pracy: Goppingen (Niemcy), Esslingen am Neckar (Niemcy), Retlingen (Niemcy)

Numer referencyjny: Mechanik do warsztatu samochodów osobowych, prawo jazdy kat. B, /praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: miasto Eislingen, 50 km od Stuttgartu, Badenia Wirtembergia południowo zachodnie Niemcy
  • Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
  • Umowa o pracę na okres stały w niemieckim warsztacie samochodów osobowych i dostawczych z miasta 73054 Eislingen
  • Czas pracy: od poniedziałku do piątku, od 7:30 do16:30, od 175 do 200 godz. miesięcznie. Praca w soboty i godziny nadliczbowe na życzenie

Główne zadania:

  • Przeglądy oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne samochodów osobowych
  • Rozwiązywanie problemów za pomocą testerów silnika i elektronicznych urządzeń diagnostycznych
  • Naprawy silników i drobnych uszkodzeń powypadkowych
  • Wymiana części i płynów eksploatacyjnych
  • Montaż kół, wymiana opon
  • Montaż haka holowniczego, ogrzewania postojowego itp.

Wymagania:

  • Ukończony zawód Mechanik pojazdów samochodowych (osobowych lub ciężarowych), Mechatroniker, elektryk samochodowy lub pokrewny
  • Praktyczne doświadczenie w zawodzie mechanik / mechatronik samochodów osobowych i / lub dostawczych
  • Doświadaczenie przy montażu opon, jak wyważanie, felga aluminiowa, konserwacja itp
  • Znajomość języka niemieckiego albo języka angielskiego jest mile widziana, ale niekonieczna (wsparcie przez polskojęzycznego pracownika)
  • Konieczne prawo jazdy kat. B. Posiadanie własnego auta do dojazdów z mieszknia do pracy mile widziane, ale niekonieczne
  • Wysoka motywacja, samodzielność, odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Wyjazd na długi okres do Niemiec, optymalnie pobyt na stałe

Oferujemy:

  • Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
  • + 30 dni płatnego urlopu i premia świąteczna
  • + Wsparcie przez polskojęzycznego pracownika
  • + Wypłata wszystkich nadgodzin albo rekompensata w postaci wolnego tygodnia
  • + Indywidualne kursy zawodowe i ciągłe dokształcanie (również kursy języka niemieckiego)
  • + Bezpłatna odzież robocza i narzędzia
  • + Dodatek 25% do stawki godzinnej, przy pracy w nadgodzinach
  • Stawka brutto: od 18 do 20 euro / godz. (w zależności od kwalifikacji i stażu pracy)
  • Zarobek miesięczny netto od 2200 do 2600 euro + nadgodziny
  • + Bon paliwowy netto w wysokości 50 euro / miesiąc
  • + Dopłata 100 euro / mies. przy zakupie nowego samochodu
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę i przez pierwsze 3 miesiące opłacane przez pracodawcę, później przez pracownika ok. 400 do 500 euro / mies

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na e-mail lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.