Malarz + zakwaterowanie !

Lokalizacja

Gersthofen , Niemcy

Dla nas najważniejsze jest, abyś dobrze czuł się w firmie, w której pracujesz. Dlatego też dokładamy wszelkich starań przy doborze odpowiednich pracodawców. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo, integrację oraz atmosferę w pracy. Tutaj najważniejszy jesteś TY. Wierzymy, że Twoje zadowolenie zagwarantuje nam wspólny sukces!

Miejsce pracy: Gersthofen (Niemcy)

Numer referencyjny: 3/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Prace malarskie wewnątrz i na zewnątrz
  • Montaż izolacji termicznej
  • Szpachlowanie

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy i samochód będzie zaletą

Oferujemy:

  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony ( Dodatkowo umowa przetłumaczona na język polski)
  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów
  • Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
  • Pomoc w organizacji dokumentów niezbędnych do podjęcia pracy w Niemczech
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
  • Dodatki urlopowe i świąteczne
  • Możliwość otrzymania zaliczek
  • Możliwość odbycia szkoleń (uprawnienia na wózki widłowe, uprawnienia spawalnicze)
  • Ubrania robocze i narzędzia niezbędne do wykonywania pracy