Malarz, Wykończenia mieszkań, Tapeciarz,Docieplenia - Fasady, Remonty + mieszkanie firmowe

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Niemcy

Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:

Szukamy pracowników (bez problemów alkoholowych), którzy mają pojęcie o:

  • przygotowywaniu ścian pod malowanie (szpachlowanie, szlifowanie, obklejanie, zabezpieczanie)
  • malowaniu (ręcznie wałkiem i agregatem)
  • akrylowaniu (uzupełnianie, nakładanie, akrylu)
  • tapetowaniu, (Malervlies, Glasgewebe albo Rauhfaser)
  • docieplaniu budynków, (styropian, klej, siatka, listwy, narożniki, malowanie, fasady)
  • i o ogólnych pracach wykończeniowych,

Wymagania:

  • kwalifikacji zawodowych, minimum 2-3 lata doświadczenia,
  • podstawy znajomości języka niemieckiego do porozumiewania się w pracy,
  • mile widziane prawo jazdy B,
  • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu pracy,
  • plusem jest doświadczenie w pracy w Niemczech,

Oferujemy:

  • zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do pracy, do 150€
  • niemiecką  umowę o prace (bez polskich pośredników)
  • wszystkie świadczenia socjalne (składki emerytalne, niemiecka emerytura)
  • ubezpieczenie zdrowotne, wypadkowe dla pracowników, oraz jego rodziny jeśli istnieje taka potrzeba (ubezpieczony w Niemczech)
  • zapewnione bezpłatne zakwaterowanie, (Mieszkanie, nie żadne kontenery budowlane, w pobliżu miejsca pracy, WiFi)
  • dojazd do pracy, auto firmowe do dyspozycji,
  • płatny urlop + dodatek urlopowy i świąteczny,
  • bezpłatne ubranie robocze (buty, spodnie, T-shirt…)
  • kierowca otrzymuje dodatek (za jeżdżenie samochodem firmowym  do 80€ w miesiącu)
  • możliwość robienia nadgodzin, (+25% do każdej przepracowanej nadgodziny)
  • premie; (pracownik poleca pracownika od 150 €…)
  • podwyżki dla zaangażowanych i rzetelnych pracowników,
  • wszystkie święta ustawowe - wolne - płatne,
  • praca długo terminowa, zapewniona również w okresie zimowym,
  • możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek,
  • pomoc polskojęzycznego opiekuna,

Nadużywający ALKOHOLU proszeni są o nie aplikowanie na to stanowisko!

Zapraszamy do zapoznania sie z naszą polityka przetwarzania danych osobowych:

Odpowiadamy na wszystkie aplikacje zawierające kontakt telefoniczny.

Jeśli masz pytanie, to wyślij nam SMS podając numer telefonu, na pewno oddzwonimy.

Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń.

+49 152 137 182 25
+49 152 145 495 74
+49 170 662 31 21
+48 579 185 005