Malarz - Tapeciarz - Szpachlarz - Docieplenia - Własna Działalność Gospodarcza

Lokalizacja

Niemcy

Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:

Szukamy pracowników (bez problemów alkoholowych), którzy mają pojęcie o:

  • przygotowywaniu ścian pod malowanie (szpachlowanie, szlifowanie, obklejanie, zabezpieczanie)
  • malowaniu (ręcznie wałkiem i agregatem)
  • akrylowaniu (uzupełnianie, nakładanie, akrylu)
  • tapetowaniu, (Malervlies, Glasgewebe albo Rauhfaser)
  • docieplaniu budynków, (styropian, klej, siatka, listwy, narożniki, malowanie, fasady)
  • i o ogólnych pracach wykończeniowych,

Wymagania:

  • kwalifikacji zawodowych, minimum 2-3 lata doświadczenia,
  • znajomości języka niemieckiego,
  • prawo jazdy B, oraz własny samochód,
  • własną działalność gospodarcza
  • narzędzia,
  • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu prac,

Oferujemy:

  • pomoc w załatwieniu zakwaterowania,
  • możliwość robienia nadgodzin,
  • stale zlecenia,
  • terminowe płatności,
  • tygodniowy okres próbny,

Nadużywający ALKOHOLU proszeni są o nie aplikowanie na to stanowisko!

Zapraszamy do zapoznania sie z naszą polityka przetwarzania danych osobowych:

Odpowiadamy na wszystkie aplikacje zawierające kontakt telefoniczny.

Jeśli jesteś zainteresowany i masz pytanie, podaj numer telefonu, w treści wiadomości wpisz ZLECENIE na pewno oddzwonimy.

+49 152 192 195 07